Samanta karavella si ai

Samanta karavella si ai

Vizitoni portalin teksteSHQIP. Ajo ka publikuar këngën “ Si. Aktualisht ajo ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të qëndrojë për disa javë.

Samanta – Humbur Samanta – Zemren Maje Samanta ft. Qa do qe boj per ty, ka me ja vlejt.

Muzika është punuar nga vet këngëtarja dhe Alandy, gjersa tekstin e ka shkruar bashkëpunëtori i saj i ngushtë Gent Fatali. K LikesComments 168 . Kënga vjen në rrymën rege dhe është punuar nga Alandy. Sa i përket tekstit për të është kujdesur vetë këngëtarja dhe reperi Gent Fatali. Për muzikën e këtij projekti muzikor është kujdesur vetë ajo me Alandyn shkruan lajmi.

Artistja e cila tash e një kohë është nën menaxhimin e Max Production. Gjithashtu teksin e kësaj kënge e ka shkruar. Kënga u bë e dashur për të gjithë, që në momentet e para dhe vazhdon të jetë e preferuara e dëgjuesve, e jo vetëm e shqiptarëve.

Category samanta karavello si ai , In Explore, you can discover and watch new music, news, sports, and trailers from ShowTodayTV best creators, brands, and Channels. Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ai me titull “ Si ai ”, i publikuar para tre javësh ku ka arritur afër milion klikime. Asnjo si un”, “Na e dina” dhe “ Si ai ” ishin tre këngët të cilat . Rrallëherë ajo mund të postojë fotografi që lidhen me përditshmërinë e. Sipas miqve të tyre të përbashkët, ka qenë vetë djali që nuk ka pasur dëshirë të identifikohet si i dashuri i saj. Ai është dy vite më i madh se Samanta, dhe së bashku u panë bashkë për herë të parë në një qendër tregtare në Tiranë.

Ajo e kishte paralajmëruar edhe më. Këngët “Na e dina” dhe “ Si Ai ” kanë rezultuar ndër më të dëgjuarat. Mesa duket këngëtarja ka vënë punën përpara për vitin tjetër dhe mesa duket po përgatit hitet e reja.

ME CAPITALT SAMANTA KARAVELLA SQARON T VR, NË LIDHJE ME CAPITAL-T? AddThis Sharing Buttons. Si ai ” quhet projekti për të cilin janë përkujdesur Alandy, Gent Fatali dhe produksioni Max, njofton Klan Kosova. Duration: 03:min – downloads – mpbitrate: 320kbps. Ddy Nunes – Pafundesi (Official ). E errëta ndoshta ka të bëjë me atë që, ashtu si edhe Hëna vjen me disa faqe, edhe unë jam e ndryshme, nuk jam asnjëherë njësoj.

Kënga e fundit e Samantas ishte “Na e dina”, të cilën e ka real. Bukuroshja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku vazhdimisht poston foto nga koncertet, angazhimet e saj muzikore por edhe nga përditshmëria.