S ka si ajo

S ka si ajo

I follow her as a shadow. Un e nisi diten me to Ajo me nutella. Une jom mbeshjellsi Ajo osht karamelja. Munona me percjell E mos me lan . Es fehlt: s Majk Ska Si Ajo Video Download MP HD MP Full H 3GP Format.

Bukuroshja e ekranit Marina Vjollca ka pozuar për revistën Star People.

E veshur me të zeza ulur mbi një motor, moderatorja shqiptare shfaqet mjaft sexy, “Marina Vjollca, asnjë nuk është si ajo ” –. Fjalët kyçe: Marina Vjollca. Aq shumë është kënaqur dhe i dashuri i Marinës, Geotar, sa ka shpërndarë këto foto, me . Premiera u shoqërua me një bum reagimesh në rrjetet sociale dhe po ashtu me ekstrem shumë klikime. Telegrafi mëson se në orët e para kanali i Babastars te kënga ajo ka regjistruar gjysëm milionë klikime. Shifra monstruoze këto që dëshmojnë pritjen e madhe për projektin dhe pëlqyeshmërinë e tij, . Por mbi gjithëçka, tek Odiseja i Homerit, është ajo klimë paqeje dhe shprese jonike e shoqëruar me njelmësinë e detit, nën një qiell të kaltër me fluturime ëndrash e pulëbardhash.

Instagram, dhe ka hiç më pak se milion ndjekës, shkruan Gazeta Blic.

Modelja e famshme, ka pozuar veç me të brendshme ku dhe duket shumë joshëse. Njihet për format e saj të kolme si konkurrentja më e denjë e klanit të femrave Kardashian e cila na mahnitë me pamjen e saj. Enca e ka për qejf të provokojë. Këngëtarja e famshme nga Shqipëria, e ka të pamundur mos të joshë me asetet e saj, shkruan Indeksonline.

Si në të shumtën e rasteve ajo ka ekspozuar gjoksin e saj. Interesant është këndvështrimi i gjeneralit mbi Shqipërinë e pasluftës, si një prej vendeve të vetme që ka nxjerrë përfitime nga lufta, me vepra të rëndësishme publike në infrastrukturën e saj. Gjenerali, nga shënimet, prej të cilave po e botojmë sot një copëz, duket se ka pasur përshtypje të paharrueshme . Njo si un sun e gjen provo”, ka shkruar ajo përbri fotos.

Me vjen keq po tè mos e ndihmoj si herét e tjera. Ghetto Geasy feat Majk – Ajo (Official Video HD) -. Sa filloj té merrem me kete. Ky ishte interpretimi i saj me. Kemi tri orë deri mëkatër kur niset sata.

Dale, nuk mundem, i tha përsëri, mutha fyti për një pikë ujë. Disa ditë më parë Julinda Dhame, Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës, ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj ku të pranishëm kanë qenë edhe disa nga kolegët, punonjës të Bashkisë së kryeqytetit.